Memorijal „Miljo Vujovic“, posle 6. kola

Jevtic apsolutni lider !!  Tercet i dalje nesmetano juri ka cilju !!  Sutra poslednje kolo po grupama !

 

U derbiju turnira Jevtic je dosao do seste pobede (doduse uz 2 kontumacije !) a Dobrov je s dve figure manje uspeo da inace stabilnu prvu tablu selekcije Japana dovede do nervnog sloma i jos jedne nule !  Omorjan je relativno lako izasao na kraj s cvrstim Borbasem , a jos uvek neuigrani Putnik nije uspeo da odrzi dobru poziciju protiv prodornog Ratica, koji ovde ne zna za remi ! Marticu je osmeh na lice vratila jos jedna pobeda , pa se sve u svemu kolo moze okarakterisati kao izuzetno borbeno , a sutra ce tek da prste varnice. Kokeza je salonski remizirao i to je dovelo do tisine u turnirskoj dvorani , mada su mu neki sugurno tiho aplaudirali zbog toga . Derbi sutrasnjeg kola za prvu poziciju je  inz. Aleksic – FM Jevtic !!

Поредак након кола 6

 

МјСНоИмеполФЕДРтгБод. ТБ1 ТБ2 ТБ3нввев-веKртг + / –
18FMJevtic MiodragSRB23156.016.011.019.00332.750.25153.8
222Aleksic ZvonimirSRB19455.514.510.014.2543.52.610.891513.4
327Omorjan DejanSRB16655.016.511.013.25541.212.791541.8
43GMKostic Vladimir GSRB24364.018.512.512.25532.920.08100.8
51GMDobrov VladimirRUS25284.018.012.511.25644.21-0.2110-2.1
617Popovic Milan SSRB21784.017.011.510.00642.601.401521.0
72GMDrazic SinisaSRB24724.016.511.09.75644.87-0.8710-8.7
824Milivojevic JasminawSRB18973.519.513.09.5052.52.350.15152.3
916Elez NikolaSRB22213.519.013.511.0063.52.950.55158.3
105FMSredojevic IvanSRB24023.518.012.010.0063.53.060.44104.4
114Stankovic MilosSRB24083.517.511.510.0063.53.290.21102.1
1214Jovic StevanSRB22503.517.010.010.00533.59-0.5915-8.9
1326Borbas PetarSRB18013.517.010.08.0052.51.790.711510.6
1418Lukajic BojanSRB21673.516.511.09.0063.52.720.781511.7
159IMMartic ZlatkoCRO23033.019.514.09.50633.40-0.4010-4.0
1630Milivojevic MasawSRB15573.018.511.58.7552.50.791.713051.3
1723Ratic ZoranSRB19273.018.012.04.50522.57-0.5715-8.6
1813FMPetkovic RadosavSRB22603.017.011.57.75633.21-0.2115-3.2
1919FMVlaovic DjordjeSRB21622.518.511.56.75523.09-1.0915-16.4
2011WFMDimitrijevic AleksandrawBIH22632.518.012.06.2562.51.980.52157.8
216IMBodiroga PredragSRB23872.517.511.57.0052.52.69-0.1910-1.9
2220Musicki StevanSRB21272.516.511.06.75522.87-0.8715-13.1
2310FMKokeza MirkoSRB22802.020.012.55.75624.66-2.6615-39.9
32Sanchez LoresmarwVEN02.020.012.55.7562
257FMKojima ShinyaJPN23442.018.512.55.50622.75-0.7515-11.3
2612Rudakov AleksandrRUS22622.018.012.56.00622.10-0.1015-1.5
2728Nedeljkovic StanislavawSRB16612.014.510.04.0031.51.010.49157.3
2831Putnik MilanSRB01.520.514.52.5061.5
2921Kayar Mehmet ErdemTUR20031.519.514.05.0061.51.240.26153.9
3015FMRadulovic BojanCRO22291.519.013.53.0061.53.01-1.5115-22.6
3125Tesanovic RajkoSRB18371.518.512.53.7551.52.65-1.1515-17.3
3229Jakovljevic ZdravkoSRB16301.019.513.02.50511.06-0.0615-0.9

7. Коло на 2013/11/02 код 10.00

 

Бо.БрИмеРтгПтс.РезултатПтс.ИмеРтгБр
122Aleksic Zvonimir 19455½6FMJevtic Miodrag 23158
220Musicki Stevan 21272½5Omorjan Dejan 166527
318Lukajic Bojan 21673½4GMDrazic Sinisa 24722
413FMPetkovic Radosav 226034Popovic Milan S 217817
512Rudakov Aleksandr 226224GMDobrov Vladimir 25281
67FMKojima Shinya 234424GMKostic Vladimir G 24363
726Borbas Petar 18013½3½Jovic Stevan 225014
84Stankovic Milos 24083½2½IMBodiroga Predrag 23876
95FMSredojevic Ivan 24023½2½WFMDimitrijevic Aleksandra 226311
1015FMRadulovic Bojan 22291½3½Elez Nikola 222116
1129Jakovljevic Zdravko 163013½Milivojevic Jasmina 189724
1219FMVlaovic Djordje 21622½3Milivojevic Masa 155730
1328Nedeljkovic Stanislava 166123Ratic Zoran 192723
149IMMartic Zlatko 230331½Kayar Mehmet Erdem 200321
1532Sanchez Loresmar 022FMKokeza Mirko 228010
1631Putnik Milan 01½1½Tesanovic Rajko 183725

Postavite novi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

obavezno

Sva prava zadržana
E-pošta: Mobilni: ++381 (0) 64 124 97 41 Kućni: ++381 (0) 21 450 714